Tänavakivide paigaldus

Tänavakivide paigaldus

Katend pakub kõrgtasemel tänava- ehk sillutuskivide ja äärekivide paigaldust. Kõik meie ehitatud teed ja parkimisalad on konstrueeritud läbimõeldult ja terviklikult, et oleks tagatud korralik vee äravool ning samas püüaks lahendus pilku ja peaks kaua vastu.

Viis põhjust, miks valida tee või parkimisala kujundamiseks just tänavakivid:

  • Tänavakivid peavad ajahambale hästi vastu.
  • Need sobivad hästi muutlike kliimatingimustega piirkondadesse (nagu Eesti).
  • Sillutuskivid vajavad vähe hooldust ja neid saab vajadusel hõlpsasti üles võtta ja tagasi paigaldada.
  • Tänavakividel on mitmeid eri kujusid ja värve. See annab võimaluse teid ja parklaid väga eriilmeliselt ja loovalt kujundada.
  • Tänavakivid on keskkonnasõbralikud ja silmale kaunid vaadata.

Katend on kliendiga tänavakivide paigaldamise protsessi algusest lõpuni, pakkudes oma professionaalset abi tööde igas etapis:

Planeerimine

Sillutuskivide paigaldamine on lihtne. Seda aga õigesti teha on juba hulga raskem. Tuleme objektile kohale, et teha põhjalikud planeerimistööd – vaatame üle ehituspaiga iseärasused, et saada teada, millised on piirangud ehitamisele ja materjalide kasutamisele. Töötame selle info põhjal välja parima tehnilise lahenduse. Kõigele eelnevale lisaks võtab arvesse teie soovid tee või parkimisala materjalide, värvide ja funktsioonide osas. Kui te olete meie pakutud lahendused heaks kiitnud, koos eelarvega ei jää muud üle kui pihta hakata.

Paigaldustööd

Katend OÜ on tegelenud tänavakivide paigaldusega aastaid. Meie meistritel on erinevate teetööde vallas kogemust lausa 15 aastat. See annab kindluse, et paigaldustööde erinevad etapid – kaevetööd, aluse ehitust, äärekivide paigaldus lähevad ludinal. Kliendil on võimalus ehitusplatsil enne tööde alustamist vajadusel ka jooksvalt muutuseid teha.

Hooldus

Õigesti paigaldatud tänavakivid vajavad aastate jooksul vähe hooldust ja tihti piisab vaid mõne kivi välja vahetamisest. Aitame teid soovi korral ka vajalikke hooldustöödega.

Katend OÜ eesmärk on klientide ülim heaolu. Selle saavutamise võti on hea kommunikatsioon ja töötajate meisterlikkus. Meie kogenud meistrid toetavad teid oma teadmiste ja oskustega, kuid esikohal on siiski kliendi soovid ja visioon. Loome nende põhjal ootusi ületavaid lahendusi. Ja seda kõike mõistliku hinna eest.

Võtke meiega ühendust juba täna – reageerime päringutele väga kiiresti!

X