Asfalteerimine

Asfalteerimistööd

Asfalteerimistööd – asfaldiaukude parandamine, asfaltkatte remont, löökaukude täitmine, asfaltkatte taastamine, teekatte vuukide ja -pragude täitmine – kiiresti ja kvaliteetselt.

Asfalttööde asjatundjad

Meie põhjalik kogemus ja väikeettevõttele omane paindlikkus kindlustavad asfaltkatte rajamise või asfaldi parandamise kiiresti ning vastavalt tehnoloogilistele nõuetele. Oleme teostanud erinevaid asfalttöid nii korteriühistutele, ärimajadele, ladudele, autoremonditöökodadele, kauplustele kui ka teenindushoonetele. Pakume järgmisi asfalteerimistöid.

  • Asfaldiaukude parandamine (sh löökaukude parandamine)
  • Asfaltteede taastamine (sh roobaste, vuukide, pragude ja teeäärte parandamine)
  • Asfalteerimistööd (kuni 1000 m2)
  • Kaevuluukide tõstmine või langetamine teega samale tasapinnale
  • Kaevetööd
  • Asfaldialuste ehitus (sh liiv- ja killustikaluste ehitus)
  • Freesimine ja sillutamine
  • Tänava- ja äärekivide paigaldamine

Asfalteerimistööd nõudliku tähtajaga

Pakume kvaliteetset asfalditööde täisteenust. Teostame väljakaeve, aluspõhjaehituse ja asfalteerimistööd. Asfalteerime platsi, väljaku, siseõue, ettevõtte territooriumi, sissesõidutee või tänava soodsalt, kvaliteetselt, vastavalt eeskirjadele ja standardile EVS 901-3 ning kokkulepitud tähtajaks. Soovi korral paigaldame ka äärekivid ja teeme haljastustööd. Arvestame kliendi soovidega ja leiame alati parima lahenduse.

Katend teeb asfalttööd kiiresti ja kindlalt!

Miks valida asfalttööde teostajaks Katend?

Paindlikkus kliendi tähtaegadega arvestamisel ja kvaliteetne, kõiki nõudeid järgiv asfalteerimine, on meie edutegurid. Anname endast alati parima, tuleme kliendi soovidele vastu ja kvaliteedi osas järeleandmisi ei tee.

Lühikesed tähtajad

Me ei viida asfalteerimistööde kavandamisel ja teostamisel aega, teeme antud lubadused kiiresti teoks.

Laialdased kogemused, kindel kvaliteet

Oleme aastate jooksul teinud väga erinevaid asfalditöid ja meie asfalt kestab nii platsidel, väljakutel, tänavatel kui ka teedel kindlalt.

Teeme ka väikseid asfalditöid

Olgu töö suur või väike, meie jaoks on oluline, et see vastab kõikidele nõuetele, on mõistliku hinnaga ja kvaliteetselt teostatud.

Saada päring või küsi lisainfot, teostame asfalditööd kvaliteetselt!

X